موفقیت مشتریان مان، موفقیت ماست

 

شرکت کیاپلیمر در سال 1384 تاسیس شد و هم اکنون به پرفروش ترین تولیدکننده بسیاری از مواد اولیه تایر در ایران مانند آنتی ازونانت تبدیل شده است. شرکت کیاپلیمر بخاطر کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات خود به عنوان تامین کننده قابل اطمینان در ایران شناخته می شود. مشتریان ما شرکت های بزرگ تایرسازی مانند دنا، بارز و غیره هستند. در دنیای تجارت ما به دنبال رابطه های تجاری بلندمدت و براساس اعتماد و اطمینان هستیم.

در طول سال های گذشته ما در همه زمینه ها رشد کرده ایم اما هدف مان همچنان مانند گذشته است. در کیاپلیمر، موفقیت مشتریان مان، موفقیت ماست. در شرکت کیاپلیمر دماوند ما بهترین محصولات ها را طراحی کرده و می سازیم. محصولات ما قدرت رقابت در سطح جهانی و با بهترین شرکت های مطرح دنیا در زمینه تولید مواد اولیه تایر را دارد. در کیا پلیمر ما تمام توان مان را فقط در تولید مواد اولیه تایر قرار داده ایم تا با استانداردهای جهانی در این زمینه همگام شویم . بهترین محصولات را در ایران و حتی در جهان تولید کنیم. محصولات ما شامل موارد زیر است:

در سال های گذشته ما در کیاپلیمر تمام تلاش مان را کرده ایم تا رابطه ای مستحکم و طولانی مدت با مشتریان خود بسیازیم و هم اکنون به دنبال رابطه های تجاری جدید بر اساس اعتماد و اطمینان در سرتاسر دنیا هستیم.

 

با ما در تماس باشید

Address:

Unit 13, Almas tower, Pesyan st. , Zaferanieh, Tehran, Iran

Phone:

+98 21 26230331

Fax:

+98 21 26231959

Email:

info@kiapolymer.com

تماس با ما

[pirate_forms]